Soru sor

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarımız aşağıdaki soruları sıklıkla soruyorlar. Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Robofizz Egzersiz Cihazları ne işe yarar?

Robofizz Egzersiz Cihazları, beyindeki herhangi bir hasardan dolayı gelişen hareket kaybına yönelik, hareketleri çok tekrarlı, çok yavaş, aynı açıda ve hafif titreşim vererek etkilenen bölgeye yaptırarak beynin hareketi yeniden öğrenmesini sağlar. Bu sayede öncelikle etkilenen bölgede varsa kasılmaları azaltır. Sonrasında da aktif hareketin ortaya çıkmasını ve aktif hareketin artmasını destekler. Ortopedik sorunlardan dolayı meydana gelen hareket kaybı için ağrısız, rahat ve kolayca egzersiz yapmanızı sağlayarak doku esnekliğinizin artmasını ve yine aktif hareketinizin artmasını sağlar.

Herhangi bir zararı veya yan etkisi var mı?

Robotik Egzersiz cihazları nasıl çalışır?

Robotik Egzersiz cihazlarımız, hareketleri çok yavaş ve çok tekrarlı olacak şekilde çalıştırarak etkilenen bölgeden beyne sürekli bir pozisyon bilgisi gönderir. beyin bir süre sonra bu bilgiyi alarak işlemek zorunda kalır. Bu sayede kişinin kasılmalarını ortadan kaldırır ve aktif harekete olanak sağlar.

Bu cihazlar kimin için?

Robotik egzersiz cihazlarımız herhangi bir nedenden dolayı hareket kısıtılığı yaşayan herkes için uygundur. Ayrıca sporcular güçlendirme ve bu gücü kontrol edebilmek için cihazlarımızı kullanmaktadırlar.

cihazlar hangi yaş aralığına yöneliktir?

Robotik egzersiz cihazlarımız 3 aylıktan itibaren her yaşa özel olarak üretilebilmektedir.

robotik egzersiz cihazları pahalı mıdır?

Kişiye ve ihtiyaca yönelik üretilen cihazlarımız ilgili diğer cihazlara göre daha ulaşılabilir fiyat aralığında satışa sunulmuştur.

cihazımı teslim almam ne kadar sürer?

Sipariş verildikten 3 hafta sonra cihazınız teslim edilmektedir.

herhangi bir Garanti veya destek var mı?

Satışı yapılan cihazımız kullanıcı hataları haricinde 1 yıl süreyle firmamızın garantisi kapsamındadır.

Cihazlardan olumlu sonuçlar elde ediyor musunuz?

Cihazlarımızdan gelen geri dönüşleri web sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Go to Top